Özel Parti Organizasyonları

Günümüz organizasyonlarının olmazsa olmazları özel partiler. Konseptli, doğum günleri, bekarlığa veda partileri gibi bir çok özel partiler organizasyonu işin uzmanı tarafından yapıldığı zaman müzik, ses kalitesi, ışık, süslemeler, içecekler, atıştırmalıklar ve daha bir sürü detaylarla işin uzmanları tarafından yapıldığı süreç doğrultusunda en kaliteli hizmeti verebilmekte ve en kaliteli parti organizasyonları olmaktadır.

Konseptli Partiler

Moda hızla değişmekte ve artık bu durum partilere de yansımaktadır. Peki yeni dönemin eşsiz konseptlerinden haberiniz var mı? İşte akıl almaz güzellikleri ile yansıyan değişik konsept biçimleri;

  • Harry Potter konseptli partiler. Evet biliyoruz bir çoğunuz hayranısınız ve Hogwarts’ın büyülü mumlarla ışıklandırmasını, eski çağın büyüsünü yansıtan tonlarını, sihirli ortamını akıl almaz partilerinizde görmek bir harika olmaz mı? Zira seveni çok, olur gibi.
  • Taraftar konseptleri, evet ah o fanatikler bence mutluluklarını ikili renklerin uyumuyla sağlayabilir ister özel bir günlerinde ister partilerde kullanabilirsiniz.
  • Çocuklarınız için yeni dönemin buzlar kraliçesi Frozen ile kızlarınıza prenses olduklarını hissedecekleri doğum günü partilerini veya oğullarınıza yılların değişmeyen araba sevdası ile arabaların tutkulu yarışlarının renk katacağı partiler hazırlayabilirsiniz.

Kostümlü Partiler

    Kostümlü partiler denince akla farklı farklı çeşitler gelir ama en çok sevilen ve bilinenleri vardır ki yıllar geçse de vazgeçilmez.

  • Dönem partileri, vazgeçilmez 60lar 70ler veya 80ler 90lar partileri. Herkesin giymeyi sevdiği o dönemlerin eşsiz modasına dönüldüğü şarkılarına eşlik edildiği kimimizin gençliği kimimizin çocukluğu olan dönemlerin partisi bir çoğumuzun gözdesi ve vazgeçemediklerindendir. O dönemlerin ruhunu yansıtabilen, o dönemlerin dekorasyonu, ışıklandırma sistemi, müzikleri ile partileri doruk noktasına çıkartan efsanevi partiler.
  • Maskeli partiler, özel davetli partilerde ya da partilere gizem katmayı sevenlerimizin tercihi maskeli partiler, şıklığımıza asaleti de katmayı unutmayan ve partinin enerjisini, gizemini, merakını hep en üst seviyede tutmayı başarabilen en özel konseptlerden biridir. Uygun gizemli ve genel de dönem partisine kaçan mekanlarda uygun sistemi ve organizasyonu sağlayabilmek görevimizdir.
  • Cadılar bayramı gibi partiler herkesin kostüm giymeyi sevdiği eğlendiği, mekandaki korku seviyesini ayarlayabilinmesi gereken özel partilerdendir. O gece iki önemli şey vardır korku ve şaka. Eğlenceniz doruk noktasına çıkabilmeniz ve biraz korku dolu ses sistemine sahip olabilmeniz için önemli olan şey işi profesyonellere bırakabilmek.

Doğum Günü Partileri

  • Özel ve unutulmaz doğum günü partinizi mi vermek istiyorsunuz? Ruhunuzu kişiliğinizi yansıtabilen en özel dekorasyon, süsleme ve sizin şarkılarınızla unutulmaz doğum günü partilerini vermek için buradayız.
  • Ya da unutulmaz sürpriz doğum günleri için arkadaşınızı anlatın, gerisini bize bırakın.

BURCU KONSEPT

Profesyonel Organizasyon Hizmetleri

TOP