Kına Organizasyonları

Her kadının hayali ve evlilik yoluna attığı adımda gerçekleştirdiği özel ve önemli gecelerdir kına geceleri. Bu zamana kadar kırmızı ağırlıklı tonlara önem verilse ve genelde dekorasyonu o yönde olsa bile kına gecelerinizi istediğiniz tonajda da, geleneklere bağlı kalarak organize etmekteyiz. Kına gecenizde zaten çok yorulacağınız ve artık birazda eğlenmek sizin de hakkınız olduğu için işin en zor ve zahmetli kısmında bırakın bizler yardımcı olalım ve organizasyon işine el koyalım. Her şey hayalinizde ki gibi güzel, şık ve eğlenceli olsun.

Gelinin aile evinde geçirdiği son gün olarak bilinir kına geceleri ve geçmişten bugüne köklü bir gelenek olarak gelmiştir. Ve bizlerde ekibimizle bu geceyi unutulmaz ve özel kılıyoruz modern tarza uygulayarak size hakkettiğiniz hizmeti ve kaliteyi sunuyoruz.
Kültürel değerlerimizin en önemli özelliklerinden birini temsil eden kına geceleri, insan hayatında önemli sosyal olayların başında gelir. Anadolu Kültüründe; hem sağlık, hem güzellik hem de törensel açıdan özel bir yeri olan kına ; Dede Korkut Hikayelerinde bile yerini bulmuştur.
Kına gecelerinde artık bizde düğün sahibiyiz, kına bitimine kadar gerekli hizmeti veriyoruz. Artık gelin de ailede bu kadar yorulmasın işleri birazda biz devralalım değil mi. Bizler sizin yerinize her ayrıntı düşünüyoruz artık ve sizlere de eğlenmek kalıyor. İster eviniz, ister bahçeniz, isterseniz de başka bir mekanda hizmet veriyoruz. Dilerseniz mekan konusunda fikir verip sizlere bu konuda da yardımcı oluyoruz.
İkram servisleri, kına ekibi, taht, minderleri, kırmızı halı ve cibindiriğiyle, gelin çıkışı, özel dans gösterileri ve aksesuarlarıyla, özel giyinimli nedime kızlarla, özel kına tepsisi, damat kostümü, davul tef, zil şov, Hint kınası, kına malzemeleri, kına hediyeleri gibi birçok hizmetler sunmaktayız ve bu mutlu gününüzde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız. Kına gecemde olması gereken her detay olsun ben hem modern tarzda hem de geleneklerime bağlı mı kalmak istiyorum diyorsunuz yoksa tam tersi benim karar verdiğim tarzda farklı bir şey mi olsun? Nasıl isterseniz isteyiz hayalinizdeki ve istediğiniz gibi hak ettiğiniz hizmeti ve eğlenceyi sizlere sunacağımıza söz veriyoruz.

BURCU KONSEPT

Profesyonel Organizasyon Hizmetleri

TOP